“Shqiptarët në terren po armatosen”, Vuçiç akuzon perëndimin: Duan të shkatërrojnë Serbinë, Kurti po bën spastrim etnik

Presidenti Aleksandër Vuçiç në një intervistë ka akuzuar ashpër Perëndimin dhe vendet e tjera të rajonit, që sipas tij po tentojnë shkatërrimin e Serbisë. Në një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme për një media serbe Aleksandar Vuçiç ka hedhur akuza ndaj Perëndimit dhe vendeve të rajonit se po shkatërrojnë Serbinë. Duke iu referuar një […]

Vazhdo te lexosh