Vlorë/ Makina del nga rruga dhe shpërthen në flakë

flak.jpg

Një automjet është aksidentuar dhe ka rënë në një kanal në fshatin Risili të Vlorës.

Automjeti nga përplasja ka marrë flakë.

Drejtuesi i automjetit fatmirësisht ka dalë nga makina para se ajo të përfshihej nga flakët , zjarrfiksit po shuajnë zjarrin.

Ndërkohë dhe policia po heton shkaqet e aksidentit duke marrë në pyetje drejtuesin e automjetit tip mercedes me targa VL 1836 C.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

scroll to top