Tronditet Tirana, plagosen me armë çifti i bashkëshortëve

policia-naten-644x450-1.png

Mbrëmjen e sotme rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në kryeqytet në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L.

Mësohet se ata janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Ndërkohë që grupi hetimor vijon punën pēr sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

scroll to top